Aktualności ABK

Badanie losów absolwentów AIK

Akademickie Biuro Karier AIK realizuje monitorowanie losów absolwentów.

Głównym celem badania jest uzyskanie informacji o losach zawodowych absolwentów naszej uczelni, ich sytuacji zawodowej oraz edukacyjnej, jak również poziomie zadowolenia ze studiów.
Wiedza ta pozwoli nam na lepsze dostosowanie programu kształcenia do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, żeby nasi studenci mieli możliwość rozwoju zawodowego po zakończeniu studiów.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do studentów ostatnich lat studiów, przygotowujących się do obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej o wyrażenie zgody na wzięcie udziału w badaniach.
Każdy absolwent Akademii Ignatianum w Krakowie może wziąć udział w badaniu. Ankiety są wysyłane do wszystkich, którzy w roku poprzedzającym badanie uzyskali dyplom ukończenia studiów i wyrazili zgodę na przesyłanie ankiety.

Zachęcamy również do zapoznania się z Ogólnopolskim systemem monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło program monitorowania ekonomicznych losów absolwentów bazujących na danych administracyjnych ZUS i POL-on.

Baza dostępna jest pod adresem: absolwenci.nauka.gov.pl

Bezpłatne wsparcie zawodowe - ruszyły zapisy do jesiennej edycji projektu Career Boost!

Więcej informacji o Fundacji oraz o projekcie zamieszczone jest na stronie: www.stellavirium.org.

Zapraszamy również do odwiedzenia fanpage’u na Facebooku: https://www.facebook.com/StellaVirium

„Projekt: firma!” – Bezpłatne warsztaty on-line dla studentów i absolwentów
Łap skilla! - projekt dla młodych pracujących (pociagdokariery.pl)

Uwaga ! Uwaga ! Przedłużamy rekrutację do projektu Łap skilla!

Mamy jeszcze wolne miejsca dla osób młodych, pracujących w wieku 18 - 24 lata.

Chcesz więcej zarabiać?

Awansować?

Nie zwlekaj z decyzją, zgłoś się do projektu i zgarnij do 7.545.00 zł.  dofinansowania na szkolenia i kursy.

Rekrutacja potrwa do wyczerpania limitu miejsc. Warto się pospieszyć!

Więcej znajdziesz na stronie: Łap skilla! - projekt dla młodych pracujących (pociagdokariery.pl)