Aktualności ABK

Łap skilla! - projekt unijny Wojewódzkiego Urzędu Pracy

Kolejny krok w karierze

To jest możliwe!

Zaprojektuj swoją karierę z ekspertami, dzięki udziałowi w projekcie unijnym "Łap skilla"

Do zgarnięcia jest nawet do 7.545,00 zł na kursy i szkolenia zawodowe.

Wybór jest naprawdę szeroki. Bez względu na dziedzinę o jakiej myślisz, na pewno na stronie Bazy usług Rozwojowych znajdziesz coś dla siebie. Sprawdź sam

Wykorzystaj koniec roku, na wypracowanie przewagi na rynku pracy w roku przyszłym!

Czekamy na Ciebie: szczegóły projektu Łap skilla! https://bit.ly/3oH3gDs

Zadzwoń: 690 261 229; 690 261 212

Napisz: lapskilla@wup-krakow.pl

Akademickie Biuro Karier AIK realizuje monitorowanie losów absolwentów.

Głównym celem badania jest uzyskanie informacji o losach zawodowych absolwentów naszej uczelni, ich sytuacji zawodowej oraz edukacyjnej, jak również poziomie zadowolenia ze studiów.
Wiedza ta pozwoli nam na lepsze dostosowanie programu kształcenia do dynamicznie zmieniającego się rynku pracy, żeby nasi studenci mieli możliwość rozwoju zawodowego po zakończeniu studiów.

W związku z tym zwracamy się z prośbą do studentów ostatnich lat studiów, przygotowujących się do obrony pracy licencjackiej lub magisterskiej o wyrażenie zgody na wzięcie udziału w badaniach.
Każdy absolwent Akademii Ignatianum w Krakowie może wziąć udział w badaniu. Ankiety są wysyłane do wszystkich, którzy w roku poprzedzającym badanie uzyskali dyplom ukończenia studiów i wyrazili zgodę na przesyłanie ankiety.

Zachęcamy również do zapoznania się z Ogólnopolskim systemem monitorowania Ekonomicznych Losów Absolwentów szkół wyższych.
Ministerstwo Nauki i Szkolnictwa Wyższego uruchomiło program monitorowania ekonomicznych losów absolwentów bazujących na danych administracyjnych ZUS i POL-on.

Baza dostępna jest pod adresem:
absolwenci.nauka.gov.pl

Bezpłatny kurs organizowany przez AGH w Krakowie "Girls Go IT"

POSTAW NA ROZWÓJ! – WEBINAR CZWÓRKI - 1.12.2021

JUŻ W ŚRODĘ TRZECI WEBINAR CZWÓRKI Z CYKLU „POSTAW NA ROZWÓJ”

„Jak być sobą? O odpuszczeniu perfekcjonizmu i korzystaniu ze swoich mocnych stron” – to temat kolejnego webinaru organizowanego przez radiową Czwórkę. Najbliższą prezentację poprowadzi Kaja Tomczyk, psycholożka i trenerka umiejętności interpersonalnych. Początek 1 grudnia o godz. 18.00 na kanale YouTube i facebooku Czwórki.

O czym będzie najbliższy webinar? – Dobra autoprezentacja to taka, w której jesteśmy spójni dla siebie i autentyczni dla innych. Gdy oceniamy siebie i porównujemy do innych, trudno korzystać z własnych zasobów. Zamiast rozglądać się na boki, skorzystaj z własnych mocnych stron i zacznij robić wszystko po swojemu! – mówi Kaja Tomczyk. Psycholożka, krótko po zakończeniu webinaru, będzie także gościem w audycji „Strefa Prywatna” o godz. 20.00.

To już ostatni webinar z cyklu „Postaw na rozwój!”, który Czwórka w tym roku przygotowała dla swoich słuchaczy. Pierwszy z nich poprowadził Michał Zawadka, ekspert rozwoju mentalnego, relacji i komunikacji. Webinar można obejrzeć pod tym adresem. Podczas kolejnego, Mirek Urban – psycholog, trener wystąpień publicznych opowiedział m.in. co sprawia, że nasza (auto)prezentacja jest skuteczna. Nagranie webinaru Kai Tomczyk po jego zakończeniu także będzie dostępne na kanale YouTube Czwórki.

Czwórka Polskie Radio dostępna jest w Internecie na czworka.online, w systemie DAB+ i w urządzeniach mobilnych z systemem iOS oraz Android przez nową aplikację Polskie Radio.

Polskie Radio, jest największym publicznym nadawcą radiowym w Polsce. Emituje autorskie audycje muzyczne, programy publicystyczne, popularnonaukowe, edukacyjne, społeczne, rozrywkowe, familijne, religijne oraz słuchowiska i reportaże. Posiada cztery ogólnopolskie Programy – Jedynkę, Dwójkę, Trójkę, Polskie Radio 24 oraz Polskie Radio dla Zagranicy, a przez Internet, aplikację i w systemie DAB+ nadaje: Czwórkę, Polskie Radio Dzieciom, Polskie Radio Chopin i Polskie Radio Kierowców. Portal polskieradio.pl publikuje najważniejsze wiadomości z kraju i ze świata, udostępnia serwisy specjalne, materiały archiwalne i multimedia.