Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Centrum Obsługi Studenta Komunikaty Ankiety oceniające pracę poszczególnych nauczycieli akademickich w bieżącym semestrze. (dostępne w systemie USOSweb)

09.06.2021

Szanowni Państwo,
Studenci, Doktoranci i Uczestnicy studiów podyplomowych,
w związku ze zbliżającym się końcem semestru letniego roku akademickiego 2020/2021 prosimy o wypełnienie ankiet (dostępnych w systemie USOSweb) oceniających pracę poszczególnych nauczycieli akademickich w bieżącym semestrze.
Ankiety będą dostępne w dniach od 9 czerwca do 22 czerwca 2021 roku.
Państwa uwagi i opinie są dla nas bardzo ważne, ponieważ mogą się przyczynić do poprawy jakości kształcenia na naszej Uczelni. Bardzo prosimy o przemyślane i rzetelne oceny.

Ścieżka dostępu do ankiet:

1.    Zaloguj się na konto USOSweb
Wyświetli się baner z komunikatem o dostępnej ankiecie, wystarczy kliknąć: Wypełnij Ankietę.
2.    Z Menu górnego wybierz zakładkę: DLA STUDENTÓW
3.    Wybierz panel: ANKIETY