Dyżury i harmonogram pracowników

Imię, nazwisko
Terminy dla sesji egzaminacyjnej
(data, godzina, miejsce/forma)
Terminy dla sesji poprawkowej
(data, godzina, miejsce/forma)
Bożena Bojanowicz Santos
22.06, godz. 10.00-11.00, s. 112 / MS TEAMS
28.06, godz. 10.00-11.00, s. 211 / MS TEAMS
7.09, godz. 14.30-15.30, s. 211 / MS TEAMS
13.09, godz. 14.30-15.30, s. 210 / MS TEAMS
Rita Catania
23.06, godz. 18.00-19.00, s. 106
27.06, godz. 16.00-17.00, pok. 309
8.09, godz. 13.00-14.00, pok. 309
12.09, godz. 14.30-15.30, MS TEAMS
Iwona Doniec
27.06, godz. 11.15-12.15, s. 417
4.07, godz. 11.15-12.15, MS TEAMS
8.09, godz. 9.30-10.30, MS TEAMS
12.09, godz. 11.15-12.15, s. 210
Anna Jaśkowska
22.06, godz. 12.00-13.00, MS TEAMS
27.06, godz. 12.00-13.00, MS TEAMS
9.09, godz. 12.00-13.00, MS TEAMS
16.09, godz. 12.00-13.00, MS TEAMS
Elżbieta Koper
22.06, godz. 16.00-17.00, ZOOM
29.06, godz. 9.00-10.00,
ZOOM
7.09 godz. 9.00-10.00, ZOOM
14.09 godz. 9.00-10.00,
ZOOM
Kamil Mielnik
25.06, godz. 11.30-12.30, pok. 309
28.06, godz. 8.00-9.00, MS TEAMS
8.09, godz. 8.00-9.00, MS TEAMS
14.09, godz. 8.00-9.00, MS TEAMS
Izabela Pelczar
29.06, godz. 10.30-11.30, s. 210
4.07, godz. 10.30-11.30, s. 211
9.09, godz. 10.30-11.30, s. 211
15.09 godz. 10.30-11.30, s. 211
Magdalena Płaneta
25.06, godz. 12.00-13.00, s. 211
4.07, godz. 11.00-12.00, pok. 309
10.09, godz. 12.00-13.00, pok. 309
13.09, godz. 18.00-19.00,
MS TEAMS
Izabela Przybylska
22.06, godz. 9.00-10.00, MS TEAMS
1.07, godz. 9.00-10.00, MS TEAMS
9.09, godz. 9.00-10.00, MS TEAMS
14.09, godz. 9.00-10.00, MS TEAMS
Iweta Rene
23.06, godz. 1o.00-11.00, MS TEAMS
5.07, godz. 10.00-11.00, MS TEAMS
8.09, godz. 10.00-11.00, MS TEAMS
13.09, godz. 10.00-11.00, MS TEAMS
Agnieszka Corrales Ryszka
24.06, godz. 9.45-10.45, s. 417
29.06, godz. 12.00-13.00, pok. 309 / MS TEAMS
7.09, godz. 14.30-15.30, pok. 309 / MS TEAMS
14.09, godz. 11.00-12.00, pok. 309 / MS TEAMS
Katarzyna Stachowska
28.06, godz. 10.00-11.00, MS TEAMS
4.07, godz. 14.00-15.00, pok. 309
7.09, godz. 11.00-12.00, pok. 309
12.09, godz. 16.00-17.00, MS TEAMS
Łukasz Troszczyński
24.06, godz. 15.00-16.00, s. 210
30.06, godz. 13.00-14.00, s. 210
4.07, godz. 8.00-9.00, s. 210
7.09, godz. 8.00-9.00, s. 210
15.09, godz. 11.00-12.00, s. 210
Teresa Wnętrzak
22.06, godz. 15.00-16.00, pok. 309
29.06, godz. 15.00-16.00, pok. 309
7.09, godz. 13.00-14.00, pok. 309
14.09, godz. 13.00-14.00, pok. 309
Grażyna Zagórny
25.06, godz. 12.00-13.00, ZOOM
1.07, godz. 9.00-10.00,
ZOOM
10.09, godz. 11.00-12.00, ZOOM
16.09, godz. 9.00-10.00,
ZOOM
Joanna Zubel
22.06, godz. 12.00-13.00, s. 409
30.06, godz. 10.00-11.00, s. 404
8.09, godz. 10.00-11.00, s. 404
12.09, godz. 10.00-11.00, s. 404
Dariusz Ćwiek
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
Jadwiga Drzazgowska
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
Krystyna Guściora
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
Lidia Oniszczuk
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
Ewa Pałka
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
Sylwia Ślusarczyk
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
Tomasz Warych
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami
terminy spotkań ustalane indywidualnie ze studentami