Strona główna Centrum Obsługi Studenta Komunikaty NAUCZANIE ZDALNE OD 29 LISTOPADA

25.11.2021

NAUCZANIE ZDALNE OD 29 LISTOPADA

Szanowni Państwo!

P.T. Członkowie Społeczności Akademickiej Ignatianum!

W związku zaostrzającą się pandemią COVID-19, uprzejmie informuję, że od 29 listopada br., poniedziałek - do 8 stycznia 2022 r. (sobota), wszystkie zajęcia dydaktyczne w Akademii Ignatianum będą odbywać się w formie zdalnej.

Od ponad tygodnia notujemy liczne prośby ze strony wykładowców i studentów o przeniesienie zajęć w tryb online. Są one spowodowane coraz liczniejszymi przypadkami kwarantanny lub zachorowaniami na COVID w bezpośrednim otoczeniu naszych pracowników i studentów. Wobec spodziewanego dalszego wzrostu IV fali pandemii, zdecydowaliśmy się zawiesić zajęcia stacjonarne do czasu, kiedy sytuacja epidemiczna pozwoli na realizację zajęć w oparciu o przyjęty w tym semestrze harmonogram.

Chciałem jednocześnie podkreślić, że dzięki wdrażanym przez nas środkom bezpieczeństwa i Państwa roztropności, Ignatianum nie stało się dotąd ogniskiem pandemii. Bardzo dziękuję za Państwa odpowiedzialną postawę. Mam nadzieję, że po Świętach Bożego Narodzenia znowu spotkamy się w murach naszej Uczelni na zajęciach stacjonarnych.

Z wyrazami szacunku i życzeniami zdrowia

Ks. prof. dr hab. Józef Bremer SJ

Rektor Akademii Ignatianum w Krakowie