Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Warsztaty/szkolenia/kursy „Projekt: firma!” – Bezpłatne warsztaty on-line dla studentów


31.05.2021

„Projekt: firma!” – Bezpłatne warsztaty on-line dla studentów


 

„Projekt: firma!” – Bezpłatne warsztaty on-line dla studentów

Organizator: Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych

 

Jeśli zastanawiasz się nad innowacyjnym pomysłem na biznes, myślisz o stworzeniu własnej firmy lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości to te warsztaty są dla Ciebie.

Weź udział w czterodniowych warsztatach on-line, na których otrzymasz dużą dawkę praktycznej wiedzy i przeanalizujesz swoje pomysły z doświadczonymi trenerami.

Nie otrzymasz informacji o rejestrowaniu firmy czy prawie podatkowym, ale w sposób kreatywny nauczysz się jak dopracować i przetestować pomysł na biznes.

W ciągu intensywnych czterech dni zapewniamy wiedzę i zastosowanie w praktyce narzędzi takich jak Design Thinking, Business Model Canvas czy Mapa Empatii oraz pracę w grupach nad innowacyjnym pomysłem, pod okiem trenerów.

 

Program składa się z trzech bloków tematycznych:

- Umiejętności i pomysł na biznes.

- Badanie użytkowników i konkurencji.

- Model biznesowy.

 

Szczególnie zapraszamy studentów kierunków związanych z przemysłami kreatywnymi, którzy myślą o tym, by kiedyś stworzyć własną firmę oraz młodych przedsiębiorców, którzy już działają w tym obszarze.

 

Otwórz się na rozwój i biznes, i weź udział w naszych warsztatach!

 

Udział w warsztatach - BEZPŁATNY!

Czas trwania: 4 dni x 4 godziny