Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Warsztaty/szkolenia/kursy Projekt: Firma! Warsztaty - Design Thinking -1-2 sierpnia BEZPŁATNE


09.07.2019

Projekt: Firma! Warsztaty - Design Thinking -1-2 sierpnia BEZPŁATNE


Projekt: firma - Fundacja Warsztat Innowacji Społecznych

Jeśli zastanawiasz się nad innowacyjnym pomysłem na biznes, myślisz o stworzeniu własnej firmy lub chcesz poszerzyć swoją wiedzę na temat przedsiębiorczości to te warsztaty są dla Ciebie.

Weź udział w dwudniowych warsztatach, na których otrzymasz dużą dawkę praktycznej wiedzy i przeanalizujesz swoje pomysły z doświadczonymi trenerami.

Nie otrzymasz informacji o rejestrowaniu firmy czy prawie podatkowym, ale w sposób kreatywny nauczysz się jak dopracować i przetestować pomysł na biznes.

W ciągu intensywnych dwóch dni zapewniamy wiedzę i zastosowanie w praktyce narzędzi takich jak Design Thinking, Business Model Canvas czy Mapa Empatii oraz pracę w grupach nad innowacyjnym pomysłem, pod okiem trenerów.

Program składa się z trzech bloków tematycznych:

- Umiejętności i pomysł na biznes.

- Badanie użytkowników i konkurencji.

- Model biznesowy.

Szczególnie zapraszamy studentów kierunków związanych z przemysłami kreatywnymi, którzy myślą o tym, by kiedyś stworzyć własną firmę oraz młodych przedsiębiorców, którzy już działają w tym obszarze.

Otwórz się na rozwój i biznes, i weź udział w naszych warsztatach!

Udział w warsztatach - BEZPŁATNY!

Termin: 1-2 sierpień 2019

Więcej info na stronie: https://www.zaprojektujfirme.org/

oraz na wydarzeniu: https://www.facebook.com/events/381058579260670/

 

Projekt realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego