Władze i Rada Instytutu

DYREKTOR INSTYTUTU FILOZOFII WYDZIAŁU FILOZOFICZNEGO

dr Jacek Poznański SJ

e-mail: dyrektorif@ignatianum.edu.pl

W semestrze zimowym 2020/2021 dyżur dyrektorski i dydaktyczny, zarówno zdalny, jak i stacjonarny, odbywa się w poniedziałki, godz. 11.00-12.00 (sala 109 oraz MS Teams po e-mailowym umówieniu: jacek.poznanski@ignatianum.edu.pl).

 

ZASTĘPCA DYREKTORA INSTYTUTU FILOZOFII DS. OGÓLNYCH WYDZIAŁU FILOZOFICZNEGO

dr Magdalena Kozak

e-mail: magdalena.kozak@ignatianum.edu.pl

Termin dyżuru w semestrze zimowym 2020/2021:

wtorek, godz. 12.15 - 13.15 online (MS Teams) po wcześniejszym umówieniu mailowym

 

ZASTĘPCA DYREKTORA INSTYTUTU FILOZOFII DS. STUDENCKICH WYDZIAŁU FILOZOFICZNEGO

dr Jarosław Kucharski

e-mail: jaroslaw.kucharski@ignatianum.edu.pl

Termin dyżuru w semestrze zimowym 2020/2021:

wtorek, godz. 9.30 - 10.00 dyżur stacjonarny w pokoju 109 oraz środa 9.00 - 9.30 online MS Teams. 

 

RADA INSTYTUTU FILOZOFII

ROK AKADEMICKI 2019/2020

dr Jacek Poznański SJ - Dyrektor Instytutu Filozofii

dr Magdalena Kozak - Zastępca Dyrektora Instytutu Filozofii ds. Ogólnych

dr Jarosław Kucharski - Zastępca Dyrektora Instytutu Filozofii ds. Studenckich

prof. dr hab. Adam Jonkisz

dr hab. Piotr Duchliński, prof. AIK

dr hab. Piotr Mazur, prof. AIK

dr hab. Piotr Sikora, prof. AIK

dr hab. Anna Zhyrkova

dr hab. Bogdan Lisiak SJ, prof. AIK

dr hab. Jacek Surzyn prof. nadzw.

dr Celina Kisiel-Dorohinicka

Joanna Mrzygłód - Delegat pracowników administracyjnych Sekretariatu Wydziału Filozoficznego

Andrzej Pietrzyk - Delegat studentów

Przemysław Turczyński - Delegat studentów

 

Dyżury pracowników Instytutu Filozofii w semestrze zimowym roku akademickiego 2020/2021

NAZWISKO i IMIĘ DZIEŃ GODZINY DYŻURU POKÓJ KONTAKT
Bremer Józef SJ, prof. dr hab.

po umówieniu się drogą

e-mailową

    jozef.bremer@ignatianum.edu.pl
Duchliński Piotr, prof. AIK dr hab. Poniedziałek  9.00 - 10.00  MS Teams  piotr.duchlinski@ignatianum.edu.pl
Grzywacz Robert SJ, dr Wtorek 17.00 – 18.00 518 robert.grzywacz@ignatianum.edu.pl
Homa Tomasz SJ, prof. AIK dr hab.

po umówieniu się drogą

e-mailową

    tomasz.homa@ignatianum.edu.pl
Humphries Carl, dr urlop naukowy      carl.humphries@ignatianum.edu.pl
Janik Piotr SJ, dr Cwartek  14.00 - 15.00  MS Teams  piotr.janik@ignatianum.edu.pl
Jonkisz Adam, prof. dr hab. Wtorek  13.00 - 13.30  516  adam.jonkisz@ignatianum.edu.pl
Kisiel-Dorohinicka Celina, dr Сzwartek 10.30-11.15 MS Teams celina.dorohinicka@ignatianum.edu.pl
Piątek 14.15-15.00 518
Kozak Magdalena, dr Wtorek  12.15 - 13.15  MS Teams  magdalena.kozak@ignatianum.edu.pl
Kucharski Jarosław, dr Wtorek  9.30 - 10.00 109  jaroslaw.kucharski@ignatianum.edu.pl
  Środa  9.00 - 9.30  MS Teams   
Lisiak Bogdan SJ, prof. AIK dr hab. Wtorek 9.30 – 10.30 MS Teams bogdan.lisiak@ignatianum.edu.pl
Mazur Piotr, prof. AIK dr hab. Środa 11.20 – 12.05 MS Teams piotr.mazur@ignatianum.edu.pl
po e-mailowym umówieniu
Podbielski Marcin, dr Piątek 11.30 – 12.30 MS Teams marcin.podbielski@ignatianum.edu.pl
Poznański Jacek SJ, dr Poniedziałek 11.00 – 12.00 Sala 109 albo MS Teams jacek.poznanski@ignatianum.edu.pl
po e-mailowym umówieniu
Sikora Piotr, prof. AIK dr hab. Poniedziałek 15.15 –15.45  518 piotr.sikora@ignatianum.edu.pl
15.45 – 16.15 MS Teams
Sułkowska-Migoń Anna, mgr       anna.sulkowska@ignatianum.edu.pl
Surzyn Jacek, prof. AIK  dr hab. Poniedziałek 12.00 – 13.00 MS Teams  jacek.surzyn@ignatianum.edu.pl
po e-mailowym umówieniu
Zhyrkova Anna, dr hab. Środa 10.15 – 11.15 MS Teams anna.zhyrkova@ignatianum.edu.pl
 po e-mailowym umówieniu