06.09.2019

Assistant Teacher - Nauczyciel Asystujący


Międzynarodowa Szkoła w Krakowie poszukuje nauczyciela asystującego na zastępstwo, w okresie od 30 września do 22 października, do klasy rzedszkolnej. Do głównych obowiązków należy pomoc nauczycielowi w prowadzeniu lekcji, praca z małymi grupami uczniów oraz opieka nad  uczniami podczas obiadów i przerw. Położona w Lusinie, 20 minut na południe od  centrum Krakowa, International School of Krakow to prawdziwie międzynarodowa szkoła z uczniami z ponad 30 krajów. Językiem wykładowym jest angielski, więc jego znajomość jest koniecznością. Choć jest to praca tymczasowa, jest to doskonały sposób      na poznanie systemu szkół międzynarodowych, z możliwością zatrudnienia na pełny etat w przyszłości. Oferta jest również kierowana do studentów studiów pedagogicznych, którzy potrzebują wypełnić godziny dydaktyczne.

Wymagania: 

● Mile widziany stopień wykształcenia pedagogicznego 

● Biegła znajomość języka angielskiego i  polskiego (w mowie i piśmie) 

● Doświadczenie w pracy z dziećmi w  wieku przedszkolnym

The International School of Krakow is looking for an Assistant Teacher (temporarily) for the month of October  (September 30th to October 22nd) in the      Kindergarten classroom. Duties would include assisting the teacher in carrying out lessons, working with small groups of students, and supervising students during lunches and breaks. Located in Lusina, 20 minutes south of the  Krakow city center, the International School of Krakow is a truly international school with students from over 30 countries. The language of instruction is English so the ability to speak English is a must. Though a temporary position, this is an excellent way to get to know the International School  system and could lead to full-time work in  the future. This position could also be filled by an education student needing to fulfill student teaching hours. 

Qualified candidates must have:

● Education degree is preferred but not a must 

● Proficiency in both English and Polish (both spoken and written) 

● Experience working with early elementary students is a must 

 

Please send your CV and cover letter to: belkei@iskonline.org    

In order to allow us to process your application under GDPR regulations, please remember to add the  clause:

Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z  ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych (Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem  Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia  dyrektywy 95/46/WE (RODO)).