Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Oferty pracy/stażu/wolontariat Au Pair w USA z nauką języka - Program Gap Year Au Pair USA!


04.11.2019

Au Pair w USA z nauką języka - Program Gap Year Au Pair USA!


Au Pair Gap Year USA 2020!

Au Pair USA 2020!  Roczny wyjazd do Stanów i nauka w koledżu amerykańskim. Agencja Prowork Au Pair organizuje wyjazdy edukacyjne Au Pair już od ponad 20 lat! Program Au Pair to oficjalny program wymiany kulturowej nadzorowany przez departament Stanu USA realizowany przez uprawnione organizacje amerykańskie.

Zapraszamy do udziału w rocznym Programie Au Pair GAP YEAR w USA. Zamieszkaj przez rok z rodziną amerykańską i w zamian za opiekę nad dziećmi szlifuj angielski z NATIVE SPEAKERAMI i podróżuj po Stanach! 

Jako Au Pair w USA masz zagwarantowane

● przelot w obie strony z/ do Polski do/ z USA. Do wyboru wyloty z Warszawy, Gdańska, Krakowa, Wrocławia i Berlina (+ inne miasta w Europie)

● 3 dniowe  szkolenie  Au Pair Orientation w Nowym Jorku. 

● Jako Au Pair w USA otrzymujesz minimum 195,75 usd/ tydz. skalkulowane w oparciu regulacje Departamentu Stanu w USA  z uwzględnieniem kosztów zamieszkania i wyży-wienia.

● jednorazowe stypendium 500 USD na edukację (do wyboru różne kursy)

● rozszerzone ubezpieczenie zdrowotne (w odróżnieniu od innych organizatorów nie płacisz za rozszerzone ubezpieczenie - otrzymujesz polisę na 500 tys usd)

● 2 tygodnie płatnego urlopu podczas kontraktu 

● travel month – możliwość (opcjonalnie) przedłużenia pobytu o 1 miesiąc na podróże i zwiedzanie USA po zakończeniu kontraktu.

● możliwość przedłużenia wizy J1 i pobytu w USA o kolejne 6, 9 lub 12 m-cy.

● pomoc i opieka partnerskiego biura w danym rejonie

Twoje warunki uczestnictwa w Programie Au Pair USA

● wiek 18-27 lat (Twój wyjazd musi nastąpić przed 27 urodzinami)

● ukończona szkoła średnia (technikum, liceum), matura nie jest wymagana

● komunikatywny angielski (na poziomie szkoły średniej)

● referencje/ polecenia  poświadczające Twoje doświadczenie min. 200 godzin opieki nad dziećmi u rodzin prywatnych, sąsiadów, udzielaniu korepetycji, pracy na koloniach, wolontariat, praktyki. Doświadczenie w opiece nad dziećmi w ro-dzinie też się liczy jako dodatkowe godziny!

● prawo jazdy (możesz złożyć aplikację w trakcie kursu na prawo jazdy)

● możesz wyjechać w dowolnym terminie w 2020 roku!

Jak się zgłosić do Programu Au Pair USA i załatwić formalności

Zostań Au Pair USA i zaplanuj Twój Au Pair Gap Year w USA. Zarejestruj się na stronie www.prowork.com.pl i złóż aplikację na wyjazd z Prowork Au Pair. Po otrzymaniu Twojego wstępnego zgłoszenia, skontaktujemy się i odpowiemy na Twoje pytania o Au Pair. Teraz cała aplikacja online!

Nasz social media: You Tube: Prowork Au Pair Agency Poland 

Instagram: prowork.aupair  Facebook: Prowork Au Pair Agency Warsaw