Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Warsztaty/szkolenia/kursy e-Akademia Scenariuszy Gier Komputerowych - ruszył nabór


15.09.2020

e-Akademia Scenariuszy Gier Komputerowych - ruszył nabór


 

Rusza szkoła dla fanów gier komputerowych organizowana przez Stowarzyszenie Willa Decjusza w Krakowie. W planie 4 tygodnie wykładów inspiracyjnych, możliwość tworzenia autorskich koncepcji scenariuszy gier komputerowych pod okiem ekspertów z branży oraz e-wizyty w studiach gier.

Write the Game - Szkoła Letnia Scenariuszy Gier Komputerowych to projekt adresowany do pisarzy, scenarzystów, copywriterów i wszystkich tych osób, które są zainteresowane tworzeniem scenariuszy do gier komputerowych. 

Tegoroczna edycja odbędzie się całkowicie online, przybierając formułę 4-tygodniowej e-Akademii. Zajęcia potrwają od 16 października do 15 listopada i będą zaplanowane na wieczory oraz weekendy.

­– To projekt skierowany do ludzi, którzy lubią pisać i jednocześnie interesują się tematyką gier komputerowych. Na naszym kursie dowiedzą się m.in. jak planować rozgrywkę, tworzyć postacie, dialogi, zaskakiwać, a jednocześnie angażować uczestników – mówi Paweł Łyżwiński, koordynator projektu.

W tym roku w programie Write the Game po raz pierwszy znajdą się również wydarzenia dla otwartej publiczności: webinary poświęcone zagadnieniom polskiej branży gier oraz 2 wykłady mistrzowskie.

Uczestnictwo w projekcie jest bezpłatne. W programie udział weźmie 30 osób.

 

Szczegóły są dostępne na stronie http://bit.ly/WritetheGame2020 

oraz na Facebooku https://www.facebook.com/WritetheGame2020.