Strona główna Centrum Obsługi Studenta Komunikaty COS Elektroniczne Karty Obiegowe dla studentów którzy planowo powinni przystąpić do egzaminu dyplomowego

14.06.2022

Szanowni Studenci,

Informujemy, że w systemie USOS zostały wydane Elektroniczne Karty Obiegowe dla studentów którzy planowo powinni przystąpić do egzaminu dyplomowego.
Do dnia 30 czerwca 2022 roku za pośrednictwem obiegówek zostaną zweryfikowane przez Uczelnię informacje o uregulowaniu Państwa zobowiązań w zakresie: należnych i wymaganych opłat, zaliczenia praktyk przewidzianych programem studiów oraz rozliczenia z Biblioteką.
Bardzo prosimy do dnia 30 czerwca 2022 roku w Elektronicznych Kartach Obiegowych udzielić odpowiedzi na pytania dotyczące:
  • udziału w monitoringu karier zawodowych absolwentów;
  • otrzymywania informacji marketingowych.
Prosimy odpowiadać tylko Tak lub Nie oraz podać adres e-mail (jeśli na któreś z pytań odpowiedź będzie pozytywna).
Poniżej znajduje się instrukcja odpowiadania na pytania umieszczone w obiegówkach.

Udzielenie odpowiedzi na pytania zawarte w obiegówkach jest obowiązkowe.

Centrum Obsługi Studenta AIK