Strona główna Wydział Filozoficzny O wydziale Instytucje Wydziału Instytucje naukowo-dydaktyczne Instytut Filozofii Instytut Filozofii Akademii IGNATIANUM zaprasza na debatę pt. „Czy doświadczenie milczenia Boga jest argumentem przeciw Jego istnieniu?”

Instytut Filozofii AKADEMII IGNATIANUM zaprasza na debatę pt. „Czy doświadczenie milczenia Boga jest argumentem przeciw Jego istnieniu?” wokół książki ks. dra Marka Dobrzenieckiego pt. „Ukrytość i wcielenie. Teistyczna odpowiedź na argument Johna L. Schellenberga za nieistnieniem Boga”, która odbędzie się w czwartek 20 maja 2021 r. o godz. 17:00 (Transmisja na żywo na kanale YouTube AIK).