Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Konferencje/spotkania Konferencja Kadr Kultury - ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida 1- 4.10.2020


22.09.2020

Konferencja Kadr Kultury - ARTzona Ośrodek Kultury im. C. K. Norwida 1- 4.10.2020


 

Szanowni Państwo,

w dniach 1-4 października odbywa się wyjątkowa konferencja edukacyjna dla osób związanych z sektorem kreatywnym i z sektorem kultury. Udział w konferencji jest bezpłatny.

Szczegóły znajdą Państwo pod linkiem: 

 

SZCZEGÓŁOWE INFORMACJE, PROGRAM KONFERENCJI, LISTA PRELEGENTÓW znajduje się tutaj: http://okn.edu.pl/strona-glowna/aktualnosci/kultura-przestrzenie-inspiracji-program-i-rekrutacja

oraz

https://www.facebook.com/events/2694795337438538

W razie pytań prosze dzwonić pod nr tel.: 12 644 38 98 lub mailowo: k.szczesniak@okn.edu.pl

 Po krótce:

CO? Spotkania z autorytetami w zakresie zarządzania w kulturze, ekspertami marketingu, praktykami w obszarze animacji kultury, a także znawcami przestrzeni publicznej. Cztery dni wykładów i zajęć, paneli dyskusyjnych i warsztatów.

DLA KOGO? Dla każdego! :) W szczególności: animatorów, managerów, instruktorów, twórców oraz studentów kształcących się w obszarze animacji i edukacji kulturalnej z Małopolski.

KIEDY i GDZIE? 1-4 października 2020 r. w ARTzonie Ośrodka Kultury im. C. K. Norwida w Krakowie, os. Górali 4.

WSTĘP? Bezpłatny. Obowiązuje rejestracja. Ilość miejsc ograniczona.

CEL? Podniesienie kompetencji zawodowych, kulturowych, artystycznych, estetycznych i twórczych, a także kompetencji z zakresu zarządzania i promocji wśród pracowników sektora kultury i sektorów kreatywnych, pracowników instytucji kultury, organizacji i inicjatyw społecznych, animatorów działających w przestrzeni kultury.

ZAPRASZAMY