Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Konferencje/spotkania Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców „Psych-On” - dla psychologów, rejestracja prac do 24 listopada!


12.11.2019

Ogólnopolska Konferencja Studentów i Młodych Naukowców „Psych-On” - dla psychologów, rejestracja prac do 24 listopada!


Studenckie Koło Psychologii Klinicznej i Neuropsychologii wraz z Zakładem Psychoprofilaktyki i Psychologii Uzależnień Instytutu Psychologii Uniwersytetu Łódzkiego ma przyjemność zaprosić Państwa na kolejną edycję Ogólnopolskiej Konferencji Studentów i Młodych Naukowców „Psych-On”, która odbędzie się 7 i 8 grudnia 2019 roku w Łodzi (Instytut Psychologii UŁ, ul. Smugowa 10/12).

Główną ideą przyświecającą naszej działalności od 2016 roku jest umożliwienie przyszłym psychologom, doktorantom oraz pasjonatom psychologii klinicznej i neuropsychologii zaprezentowania wyników badań oraz stworzenie przestrzeni do integracji i wymiany doświadczeń.

W trakcie tegorocznej, czwartej już edycji, poza sesjami tematycznymi, w trakcie których zaprezentowane zostaną wyniki badań studentów i doktorantów, planujemy interesujące wykłady ekspertów, możliwość prezentacji wyników w formie plakatów oraz towarzyszące konferencji warsztaty. Tradycyjnie już zapraszamy do prezentowania wyników Waszej pracy zarówno w języku angielskim, jak i polskim oraz do udziału w wieczornym spotkaniu integracyjnym.

Mamy nadzieję, że w tym roku spotkanie będzie jeszcze bardziej ciekawe i twórcze, a towarzyszyć Wam będą tylko pozytywne emocje!

Link do strony internetowej wydarzenia, za pośrednictwem której jest możliwa rejestracja:

http://psychon.uni.lodz.pl/

oraz adres do wydarzenia na facebook’u ze wszystkimi aktualnościami:

https://www.facebook.com/events/538284240265561/

 

Z poważaniem,

Organizatorzy IV Konferencji Studentów i Młodych Naukowców „Psych-On”