Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Ciekawe projekty Opiekunka dziecięca - SZKOLENIE BEZPŁATNE dla osób 18-29 lat (RÓWNIEŻ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI), studenci studiów niestacjonarnych - ZGŁOSZENIA DO 25 STYCZNIA!


15.01.2020

Opiekunka dziecięca - SZKOLENIE BEZPŁATNE dla osób 18-29 lat (RÓWNIEŻ Z NIEPEŁNOSPRAWNOŚCIAMI), studenci studiów niestacjonarnych - ZGŁOSZENIA DO 25 STYCZNIA!


Firma SENSE consulting sp. z o.o. zaprasza do udziału w Projekcie aktywizacji zawodowej „Zrób to z Powerem” przeznaczony dla osób pomiędzy 18 a 29 rokiem życia.

Na ten moment oferujemy bezpłatne 280 godzinne szkolenie (teoria + praktyka), podczas którego Uczestnicy zdobędą wiedzę oraz kwalifikacje zawodowe niezbędne do podjęcia pracy w charakterze opiekuna w żłobkach i klubach dziecięcych. Dodatkowo otrzymają stypendium szkoleniowe.

Kurs jest skierowany do osób, które:

* Mają 18-29 lat,

* Są zainteresowane ukończeniem szkolenia „Opiekunka dziecięca”,

* Nie pracują, 

* Nie uczą się w trybie stacjonarnym,

* Mieszkają na terenie woj. małopolskiego.

I dodatkowo - w sprawie kryteriów dodatkowych prosimy o kontakt: tel. 576-208-777

- mieszkają poza obszarem ZIT (ZIT to jest Kraków i otaczające go gminy),

-lub mają stopień niepełnosprawności,

-lub chcą powrócić na rynek pracy po przerwie spowodowanej opieką nad dzieckiem.

ZGŁOSZENIA DO 25 STYCZNIA 2020!

Liczba miejsc ograniczona!

Dzięki 3-miesięcznemu stażowi zawodowemu Uczestnicy w praktyce wykorzystają nabyte umiejętności, a jeśli dadzą się poznać jako zdolny i sumienny pracownik, to będą mieli szansę na stałe zatrudnienie!

Zapewniamy wsparcie doradcy zawodowego, pośrednika pracy i psychologa.

Osoby zainteresowane proszę o przesłanie CV na adres email m.malocha@senseconsulting.pl lub kontakt telefoniczny: 576-208-777