Strona główna Uczelnia Uniwersytet Struktura Administracja Biuro Promocji Komunikaty Program telewizyjny "Historia dzieje się" niebawem na antenie TVP Historia


21.12.2022

Program telewizyjny "Historia dzieje się" niebawem na antenie TVP Historia


fot. Monika Piech

 

Jeden z flagowych i zarazem najmłodszych produktów Fundacji Ignatianum, czyli program telewizyjny "Historia dzieje się" (https://www.facebook.com/Historiadziejesie), którego autorem jest dr Paweł Nowakowski, zainteresował Telewizję Publiczną.

Zarząd Fundacji w osobach Pana Tomasza Konturka i Pana dr. Łukasza Burkiewicza podpisał umowę z TVP Historia 2 na emisję serii pierwszych odcinków.

Zarząd Fundacji jest również osobiście zaangażowany w produkcję programu. Prezes Fundacji jest odpowiedzialny za sprawy organizacyjne, a dr Łukasz Burkiewicz za sprawy merytoryczne. Zespół uzupełnia dr Konrad Oświecimski, który jest odpowiedzialny za stronę dydaktyczną programu. Kierownikiem projektu, autorem scenariuszy, producentem oraz pomysłodawcą serii jest dr Paweł Nowakowski.

Zapraszamy do śledzenia kolejnych odcinków na kanale internetowym (https://www.youtube.com/@historiadziejesie2380) jak i niebawem w TVP Historia.