Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Biuro Karier Ciekawe projekty Projekty Wojewódzkiego Urzędu Pracy dla osób powracajacych z zagranicy

Projekty Wojewódzkiego Urzędu Pracy dla osób powracajacych z zagranicy

Szanowni Państwo,

przypominamy o prowadzonych przez Wojewódzki Urząd Pracy w Krakowie projektach unijnych dla osób, które powróciły z zagranicy:

• Nowy start w Małopolsce – dla osób powyżej 30 r.ż.
  • Wróć z POWERem! – dla osób w wieku 18-29 lat.

W projektach tych można skorzystać z  pomocy doradcy zawodowego  i osobistego konsultanta, który pomoże w znalezieniu bezpłatnych kursów i szkoleń, dofinansowania lub dotacji na założenie działalności gospodarczej.

Dla osób w wieku 18-29 lat (w projekcie: Wróć z POWERem!)   mamy oprócz doradztwa zawodowego i konsultacji usługi dodatkowe:

• poradnictwo prawne – świadczone przez zewnętrzną kancelarię prawną;
  • doradztwo podatkowe – świadczone przez firmę zewnętrzną;
  • usługi psychologiczne;
  • usługi tłumaczenia dokumentów obcojęzycznych ze wszystkich języków – przysięgłe i zwykłe – dokumenty dotyczące pracy, edukacji, listy polecające itp.
  • sesje mastermind – okazja do nawiązania współpracy i wymiany doświadczeń.

W załączeniu przesyłam krótką informację o w/w projektach oraz materiały do wykorzystania na stronach internetowych lub Facebook’u.

Zapraszamy do kontaktu Zainteresowanych!

Więcej informacji można znaleźć na stronie: https://pociagdokariery.pl/oferta/dla-powracajacych-z-zagranicy