13.07.2020

Specjalista ds. tłumaczeń - Futura Centrum Językowe


 

Nazwa stanowiska: Specjalista ds. tłumaczeń

Nazwa firmy: Futura Centrum Językowe

Opis firmy: Biuro tłumaczeń Supertłumacz to marka proponująca wysokiej jakości tłumaczenia pisemne. W naszej pracy stawiamy nacisk na doskonałą jakość usług i precyzyjne tłumaczenia. Naszym zdaniem rzetelny tłumacz powinien znać i język i ludzi. Ich intencje i potrzeby. Naszą misją jest zapewnienie naszym odbiorcom osiągnięcie ich celów w każdym języku. Stawiamy na wykwalifikowany zespół, który pracuje zdalnie albo na miejscu w naszym biurze znajdującym się w Rybniku. Nie realizujemy podzleceń tłumaczeń do kolejnych krajów np. Indii – wykonujemy je sami, dlatego także potrafimy zapewnić najwyższą jakość przekładów o czym mówią oceny naszych klientów.

Treść ogłoszenia: Wyszukujesz zajęcia, jakie ułatwi Ci w pełni wykorzystać Twoją wiedzę?

Zależy Ci na znakomitej kulturze pracy oraz miłej atmosferze?

Chcesz poszerzyć własne umiejętności pod okiem doświadczonych specjalistów?

Praca lub praktyki w biurze tłumaczeń Superłumacz (https://supertlumacz.pl) to znakomita opcja właśnie dla Ciebie! Wyszukujemy ambitnych, utalentowanych osób, jakie sprawnie posługują się jednym lub kilkoma językami obcymi. Dzięki nam mogą skorzystać ze swoich umiejętności podczas tłumaczenia różnych tekstów – nie tylko dokumentów bądź urzędowych pism. Na pierwszym miejscu stawiamy zadowolenie naszych kontrahentów, dlatego używamy kompletnie inne metody pracy. Nie tylko tłumaczymy tekst z jednego języka na kolejny, lecz zwracamy również uwagę na przesłanie, styl, wydźwięk itp.

Jako członek naszego zespołu rozwiniesz wszystkie posiadane umiejętności i osiągniesz prawdziwą satysfakcję z pracy. Jeśli zaś zdecydujesz się na praktyki, zadbamy o to, byś rzeczywiście mógł otrzymać u nas jak najwięcej nowej wiedzy i doświadczenia. Umożliwiamy pracę/praktyki również w formie zdalnej!

Rodzaj umowy

             umowa o pracę,

             umowa o dzieło

             umowa zlecenie,

             umowa o praktyki zawodowe.

Zakres obowiązków

Tłumaczenie różnorodnych tekstów:

             z języka polskiego na język obcy,

             z języka obcego na język polski,

             z języka obcego na język obcy (w zależności od umiejętności).

Wymagania:

             studia wyższe filologiczne lub inne,

             perfekcyjna znajomość dowolnego języka obcego,

             umiejętność zaawansowanej obróbki tekstu i grafiki,

             dyspozycyjność.

Mile widziane:

             własna działalność gospodarcza,

             znajomość programu Trados.

Oferty zawierające CV i list motywacyjny należy wysyłać na adres mailowy: kontakt@supertlumacz.pl. Prosimy o dołączenie klauzuli ze zgodą na przetwarzanie danych osobowych w celu prowadzenia procesu rekrutacyjnego. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. Więcej szczegółów znajdziesz na naszej witrynie: https://supertlumacz.pl/praca-i-praktyki/.