Spotkania ze szkołami

Biuro Promocji przeprowadzi krótkie spotkania z klasami maturalnymi, podczas których zaprezentujemy ofertę studiów na Akademii Ignatianum w Krakowie.

W tym roku chcielibyśmy zaproponować nieco inną formę a mianowicie głównym tematem spotkania będzie: "PO CO I JAKIE KIERUNKI STUDIOWAĆ?". Na podstawie oferty edukacyjnej naszej uczelni będą podawane przykłady, dzięki czemu spotkanie będzie mogło być przydatne dla każdego, bardzo praktyczne i dostosowane do obecnych realiów na rynku pracy. Program spotkania doskonale wpisuje się również w tematykę doradztwa zawodowego.

Jeżeli pozwolą Państwo na przeprowadzenie spotkań, dopasujemy się do Państwa możliwości: mogą to być spotkania trwające całą lekcję lub krótsze.

Decyzję pozostawiamy Państwu.

 

Więcej szczegółów pod adresem e-mail: biuropromocji@ignatianum.edu.pl

   

----

Serdecznie zapraszamy  także do zapoznania się z ofertą bezpłatnych wykładów otwartych dla uczniów szkół ponadpodstawowych (w załączniku) organizowanych przez Akademię Ignatianum w Krakowie:

 

  • rodzaj zajęć: konwersatorium, seminarium, warsztat, wykład dyskusyjny, wykład problemowy, pogadanka (preferowane formy aktywizujące uczniów)
  • forma zajęć: on-line lub stacjonarna /do ustalenia
  • długość zajęć: ok. 45 minut

 

W celu ustalenia szczegółów uprzejmie prosimy o kontakt: