Strona główna Stypendia Komunikaty [STYPENDIA] stacjonarne konsultacje - zawieszone do odwołania


08.10.2020

[STYPENDIA] stacjonarne konsultacje - zawieszone do odwołania


 

UWAGA! Z uwagi na wzrost zachorowań na wirus SARS-CoV-2, w trosce o zdrowie i bezpieczeństwo studentów i pracowników AIK, konsultacje stacjonarne zostają zawieszone do odwołania. Uprzejmie prosimy o kontakt z Biurem Stypendialnym wyłącznie telefonicznie i  mailowo.

 

Wychodząc naprzeciw potrzebom studentów i doktorantów, przygotowaliśmy dla Państwa możliwość stacjonarnych konsultacji w sprawach stypendialnych.

  • Podczas tych spotkań, pracownicy Biura Stypendialnego będą do Państwa dyspozycji, tak aby móc rozwiać wszelkie wątpliwości związane z procesem składania wniosków stypendialnych.
  • Podczas konsultacji będzie można również skorygować braki w dokumentacji stypendialnej.
  • Konsultacje nie są stworzone po to, by składać cały wniosek stypendialny. Wnioski można składać jedynie w formach podanych w wytycznych zawartych w komunikacie z dnia 25 września 2020 r. tj.:
a) elektronicznie (na adres e-mail wskazany w komunikacie), lub
b) korespondencyjnie na adres "Biuro Stypendialne ul. Kopernika 26, 31-501 Kraków".

 

 

  • Prosimy przy rezerwacji podawać w uwagach przyczynę rezerwacji terminu (np. doniesienie braków do przesłanej dokumentacji stypendialnej, konsultacje dot. sposobu wypełnienia załączników do wniosku stypendialnego itp.)
  • Prosimy o rezerwowanie terminu nie później niż do godziny 8:00 tego samego dnia, którego chcą Państwo odbyć konsultację.

 

Do końca października br. konsultacje będą odbywały się w pokoju 02 (poziom -1) budynek Zofijówka w każdy:

  • Wtorek od 9:00 do 14:00,
  • Czwartek od 9:00 do 14:00.
Terminy konsultacji w miesiącach listopad 2020 r. - lipiec 2021 r. będą podane w późniejszym czasie. Studenci/doktoranci, którzy nie dokonają zapisu za pośrednictwem systemu Booksy nie będą przyjmowani.
 
Podczas konsultacji studenci oraz doktoranci zobowiązują się do zasłonięcia ust i nosa.