Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Oferty pracy/stażu/wolontariat Szkoła Tańca Pasja poszukuje instruktora tańca do przedszkoli


23.08.2021

Szkoła Tańca Pasja poszukuje instruktora tańca do przedszkoli


 

Szkoła Tańca Pasja poszukuje energicznych, wesołych ludzi w trakcie lub po studiach pedagogicznych, do pracy w charakterze instruktora tańca do przedszkoli. Praca według ustalonego na początku semestru harmonogramu. Dni i godziny do ustalenia. Ilość godzin zależy od możliwości czasowych, oraz spełnianych kwalifikacji.

Wymagania:

- kwalifikacje pedagogiczne, np. studia pedagogiczne, kursy pedagogiczne, kurs instruktora sportu i rekreacji, kurs animatora czasu wolnego, pedagogika na zaliczenie na innym kierunku studiów, itp. – mogą być w trakcie (najlepiej widziana pedagogika wczesnoszkolna i przedszkolna)

- dostępność min 3 h w godzinach 9-15, przynajmniej w jeden dzień w tygodniu

- uśmiech, przyjemna aparycja, pozytywne podejście do dzieci

- poczucie rytmu

Oferujemy:

- umowę zlecenie

- stawka 50 zł brutto/h

- przeszkolenie taneczne, głównie tańce towarzyskie, podstawy nowoczesnego. Posiadamy własną muzykę, własne układy taneczne, materiały pomocnicze i motywujące, typu pieczątki, naklejki, szarfy.

- możliwość dodatkowych opcji zarobkowych (m.in. festyny, pikniki, imprezy przedszkolne)

Osoby zainteresowane proszę o przesyłanie CV na e mail biuro@pasja.krakow.pl. Skontaktujemy się z wybranymi kandydatami. W razie pytań zapraszam do kontaktu mailowego, lub telefonicznego 505955584.

Rekrutacja odbędzie się na początku września. Pierwszy etap to będzie rozmowa informacyjna, odpowiemy na wszystkie pytania dotyczące pracy. W kolejnym etapie sprawdzimy Państwa umiejętności ruchowe oraz praktyczne we współpracy z dziećmi.