Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Oferty pracy/stażu/wolontariat Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie potrzebują wolontariuszy


26.10.2020

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie potrzebują wolontariuszy


Studencie, gdziekolwiek jesteś, możesz pomóc. 

Szlachetna Paczka i Akademia Przyszłości pilnie potrzebują wolontariuszy. Bez nich pomoc może nie dotrzeć do tysięcy rodzin i setek potrzebujących dzieci. Możesz pomóc tam, gdzie właśnie jesteś. 

Twoja uczelnia wprowadziła zajęcia zdalne i postanowiłeś kontynuować naukę z domu rodzinnego?
Z innego miejsca? Tam też są ludzie, którzy nas potrzebują.  

Dołączając do wolontariatu w Szlachetnej PACZCE możesz pomóc najbardziej potrzebującym rodzinom z okolicy. Z kolei w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, wesprzesz dzieci z niską samooceną i brakiem wiary w siebie, spotykając się z nimi online i pomagając pokonać dotychczasowe trudności. 

Pilnie poszukujemy ponad 2856 Wolontariuszy Szlachetnej Paczki i 389 Wolontariuszy Akademii Przyszłości. Bez Wolontariuszy tysiące rodzin i dzieci zostaną bez pomocy. Zgłoś się na www.superw.pl i pomóż tym, którzy najbardziej tego potrzebują. Liczy się każde zgłoszenie! To jedno życie więcej zmienione na lepsze.  

zostań superW

https://www.szlachetnapaczka.pl/superw/artykuly-wolontariat/wolontariat-studencki-w-polsce/

-- 
Karolina Laskowska
Koordynator ds. Promocji
Stowarzyszenie WIOSNA

ul. Berka Joselewicza 21, 31-031 Kraków  ///  Karolina.Laskowska@wiosna.org.pl ///  665 777 466

Administratorem danych osobowych jest Stowarzyszenie WIOSNA. Dane przetwarzane są w celach związanych z przedmiotem korespondencji. Więcej informacji o zasadach przetwarzania danych, w tym o celach i prawach dostępne jest w Polityce prywatności.