Strona główna Strefa Studenta i Absolwenta Akademickie Biuro Karier Oferty pracy/stażu/wolontariat Wakacyjny wolontariat w ramach wieloletniej współpracy AIK z Dziełem Pomocy Dzieciom Fundacji Ruperta Mayera - obozy dla dzieci


04.02.2020

Wakacyjny wolontariat w ramach wieloletniej współpracy AIK z Dziełem Pomocy Dzieciom Fundacji Ruperta Mayera - obozy dla dzieci


Szanowni Państwo,

Jesteśmy organizatorem obozów wakacyjnych dla dzieci z domów dziecka, z rodzin zastępczych oraz z rodzin w kryzysie. Chcielibyśmy Państwa zaprosić do wolontarystycznej opieki nad uczestnikami kolonii podczas jednego z 12 dniowych  turnusów. 

Organizator:  Dzieło Pomocy Dzieciom Fundacja Ruperta Mayera

Miejsce:  ośrodek Fundacji - Żmiąca 144, koło Limanowej (Beskid Wyspowy)

Daty:  do wyboru jeden z turnusów

• I turnus: 28.06  - 09.07.2020

• II turnus: 09.07 - 20.07.2020 

• III turnus: 20.07 - 31.07.2020

Co roku tego wyzwania podejmuje się międzynarodowa grupy studentów, harcerzy, pracowników naukowych, pracowników firm i korporacji o różnych profilach działalności oraz osób, które zawodowo pracują z dziećmi i młodzieżą. Rzeczą, którą ich łączy jest chęć przekazania swojej radości, pogody ducha i optymizmu dzieciom, którym na co dzień tego brakuje. 

Wolontariusze opiekują się małą grupką dzieci (maksymalnie troje dzieci) w wieku od 3 do 15 lat, starają się wykorzystać swoje talenty i umiejętności, aby aktywnie i kreatywnie spędzać czas.

W ramach wyjazdu istnieje również możliwość zaliczenia praktyk studenckich.

Szczegóły dotyczące wolontariatu i zapisów można znaleźć na naszej stronie internetowej:  

http://dpd.pl/?wolontariat-wakacyjny

Link do wydarzenia: https://www.facebook.com/events/2534966206783309/