03.03.2020

Warsztaty Design Thinking - 13 marca - BEZPŁATNE


Chcesz projektować innowacje tak, jak robi się to w Google? 

To proste! 

Weź udział w bezpłatnych warsztatach i poznaj Design Thinking - metodę projektowania innowacyjnych rozwiązań stosowaną w Google! 

 

Zapisz się na warsztaty!

https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-1303-krakow/

Kiedy? 13 marca /piątek/, godz. 9.00 - 17.00 

Gdzie? Kraków, al. Adama Mickiewicza 3, Kolegium Śląskie 3 - sala nr 331

 

Jak to zrobić?

  • Wejdź na stronę:  https://events.withgoogle.com/projektanci-innowacji-pfr-1303-krakow/
  • Wypełnij formularz zgłoszeniowy i odpowiedz na 3 krótkie pytania. Zależy nam na tym, aby poznać Twoje pomysły i to nad czym chcesz pracować! Na tej podstawie będziemy wybierać chętnych ;)  
  • Otrzymasz od nas maila zwrotnego z prośbą o potwierdzenie adresu e-mail
  • Po zakwalifikowaniu (czyli kilka dni przed terminem warsztatów) otrzymasz e-mail z informacją czy udało Ci się zakwalifikować na warsztaty 
  • Przyjdź na wydarzenie, weź udział w warsztatach i ucz się od ekspertów. 

 

Na czym to polega? 

Projektanci Innowacji Polski Fundusz Rozwoju to ogólnopolska akcja edukacyjna. Warsztaty uczą kreatywnego myślenia oraz tworzenia nowatorskich produktów i usług przy wykorzystaniu Design Thinking. Program bazuje na wewnętrznej metodzie stworzonej na potrzeby rozwoju innowacji w Google pod nazwą Creative Skills for Innovation Lab. Biorąc udział w projekcie nauczysz się budować trzy podstawowe kompetencje: zrozumienie użytkownika (Empatia), Myślenie 10x (Myślenie bez granic) oraz Eksperymentowanie (Tworzenie prototypów). 

Szczegółowy opis metodologii i płynących z niej korzyści znajdziesz także na stronie https://startup.pfr.pl 

 

Jakie wymagania musisz spełnić ?

Program jest skierowany do osób reprezentujących umiejętności: biznesowe, inżynierskie, humanistyczne, artystyczne oraz naukowo-medyczne. Wiek nie ma znaczenia - liczy się chęć rozwoju i pracy nad obecnymi i przyszłymi pomysłami. 

 

Warsztaty odbywają się w języku polskim 

❗❗❗ LICZBA MIEJSC OGRANICZONA 

Projektanci Innowacji PFR to warsztaty organizowane przez Google w partnerstwie strategicznym z Polskim Funduszem Rozwoju. Organizację warsztatów wspiera Fundacja Edukacyjna Przedsiębiorczości, realizator programu „PROJEKTOR – wolontariat studencki” oraz Koło Studentów Stosunków Międzynarodowych Uniwersytetu Jagiellońskiego.