Strona główna Wydział Filozoficzny O wydziale Instytucje Wydziału Instytucje naukowo-dydaktyczne Instytut Dziennikarstwa Komunikaty Zaproszenie - Międzynarodowa Konferencja Naukowa "PRZYGOTOWANIE ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ I SIŁ ZBROJNYCH DO PRZECIWDZIAŁANIA ZAGROŻENIOM HYBRYDOWYM"


12.10.2020

Zaproszenie - Międzynarodowa Konferencja Naukowa "PRZYGOTOWANIE ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ I SIŁ ZBROJNYCH DO PRZECIWDZIAŁANIA ZAGROŻENIOM HYBRYDOWYM"


Szanowni Państwo,

zapraszamy do wzięcia udziału w Międzynarodowej Konferencji Naukowej "PRZYGOTOWANIE ADMINISTRACJI PUBLICZNEJ I SIŁ ZBROJNYCH DO PRZECIWDZIAŁANIA ZAGROŻENIOM HYBRYDOWYM", która odbędzie się w dniach 4-6 listopada 2020 roku online.  

Organizatorami są: Akademia Sztuki Wojennej w Warszawie, Uniwersytet Obrony Narodowej Ukrainy w Kijowie, Uniwersytet Sił Powietrznych Ukrainy w Charkowie, Uniwersytet Jagielloński w Krakowie, Uniwersytet Pedagogiczny im. KEN w Krakowie, Program DEEP Sztabu Wojskowego NATO, Oddział Polskiej Akademii Nauk w Kijowie.  

Termin nadsyłania zgłoszeń mija 15 października 2020 roku, natomiast termin nadsyłania artykułów 30 listopada 2020 roku

Konferencja odbędzie się w języku polskim, angielskim i ukraińskim. Z tematyką poruszaną podczas konferencji można dodatkowo zapoznać się na stronie https://www.sdirect24.org/przygotowanie-administracji 

Zgłoszenia prosimy nadsyłać poprzez 

https://docs.google.com/forms/d/e/1FAIpQLSehqmIGrlcSZbyFfvpnudtJPjC0ZdbqxgZOyyztvrprmzpBgA/viewform 

 

Udział w konferencji jest bezpłatny.