Strona główna Uczelnia Uniwersytet Struktura Administracja Biuro Promocji Komunikaty Zespół badawczy Katedry Psychologii Religii i Duchowości zaprasza do udziału w badaniu!

04.06.2019

Szanowni Państwo,

Zapraszamy osoby chętne do udziału w badaniu z zakresu psychologii duchowości. Tytuł badania: „Poszukiwania religijne w obliczu wybranych aspektów ludzkiej sytuacji egzystencjalnej”. Jest to dokończenie wcześniejszych badań, więc liczba miejsc jest ograniczona. Decyduje kolejność zgłoszeń.

Dla każdego, kto ukończy badanie przewidziane jest wynagrodzenie w wysokości 50 zł netto (umowa o dzieło).

W badaniu mogą wziąć udział studenci do 26 roku życia. W przypadku studentów psychologii, do ukończenia 2 roku studiów.

Badania odbędą się w terminie 13.06.2019 r. w godzinach 10:00 - 12:00 oraz 12:00 - 14:00. Przewidywany czas badania to 2 godziny. Każdy uczestnik badania może uczestniczyć w nim tylko raz.

Badania odbędą się w salach wykładowych Akademii Ignatianum w Krakowie, przy ul. Kopernika 26.

Osoby zainteresowane prosimy o kontakt na adres mailowy duchowoscignatianum@gmail.com, gdzie zostaną podane informacje szczegółowe. W zgłoszeniu prosimy zawrzeć swoje imię, wiek, kierunek i rok studiów oraz godziny, które najbardziej Państwu odpowiadają.

Zespół badawczy

Katedry Psychologii Religii i Duchowości